Hakkımızda

#

Bolu Kırcalı Otomotiv

Firma kurucumuz İsmail Kırcalı 1961 yılında Düzce sanayisinde oto döşeme hizmeti ile faaliyete girmiş olup 10 yıl kadar Düzce’de otomotiv işi yaptıktan sonra 1971 yılında iş yerini kapatıp Bolu da ticari faaliyetine devam etmiştir.

Bolu’da yakalamış olduğu başarısı ile otomotiv alanında yeni bir dönemi başlatmıştır.

Oğulları Hüseyin ve Rafet Kırcalı oto aksesuar, oto yıkama, oto lastik ve son olarak Euromaster adı altında araç bakım servisi hizmetini iş kollarının arasına dahil etmiştir. Bolu’daki hemen hemen her aracın bir kerede olsa bakım için uğradığı bir yer haline getirmişlerdir.

Faaliyetlerimize kesintisiz devam etmekte olup, sizler için hak ettiğiniz kaliteyi ve en iyi hizmeti sağlamak için her gün biraz daha çalışıyoruz.

Kırcalı Otomotiv’de 2 yıl işçilik garantisi!

Kırcalı Otomotiv’de aracınız için yaptırdığınız her işlemde 2 yıl işçilik garantisi veriyoruz. Araç bakım ve onarım işlemleriniz Euromaster sertifikalı olarak yapılmaktadır.

Opel, Toyota Hyundai, BMW, Mercedes ve Volkswagen marka araçlarınızın Euromaster garantili bakım ve onarım işlemleri için Kırcalı Otomotiv’i seçin.

Kırcalı Otomotiv’de; Periyodik araç bakımı, ağır bakım, lastik değişim, balans ayarı, rot ayarı, lastik tamiri, ön düzen bakımı, jant düzeltme lastik oteli ve check-up hizmetleri alabilirsiniz.

İster sileceklerini değiştirin, ister motor sıvılarını yenileyin.

Kırcalı Otomotiv’de aracınız için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız!

© 2020 Kırcalıoto
Web TasarımıWeb Tasarımı